KONST / Litografier / Litografi 13272551
nr 1327 2551
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Litografi, Signerad. Numrerad 99/100, Rådjur. Signerad. Motivet: 28x42 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 maj 2020
kl 18:30:11
18/5 18:10:33
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg